Світязь відпочинок на Світязі

Відпочинок на Світязі з харчуванням

База відпочинку «Світязь-Центр» пропонує своїм відвідувачам відпочинок на Світязі з харчуванням. База відпочинку розташована на території Шацького національний природного парку, що знаходиться на відстані 15 м до озера Світязь. Природні соснові ліси, чисті озера, зелені луки роблять унікальною місцевість Шацьких озер з найчистішим повітрям і неповторним заходом сонця. Тут, ви зможете відпочити на озері, поправити своє здоров'я і отримати яскраві емоції, а також смачно поїсти.

На впорядкованій, огородженій території бази відпочинку розміщені два триповерхових корпуси із мансардою та двоповерховий корпус в якому розташована їдальня. Гості бази відпочинку “Світязь-Центр” можуть смачно поїсти в нашій їдальня або, насолоджуючись пейзажами, посмажити шашлик поруч великої альтанки з мангалом.

озеро Світязь
озеро Світязь
озеро Світязь
озеро Світязь

Діють спеціальні пропозиції на відпочинок на Світязі з харчуванням для великих туристичних груп та корпоративних компаній до 120 осіб. За бажанням гостей, смачно поїсти можна також на свіжому повітрі в одній із затишних альтанок. Нагуляти апетит Ви завжди зможете після прогулянки на свіжому повітрі або купання в чистому озері.

Для наших гостей пропонуємо різноманітне комплексне триразове харчування, або за бажанням окремо сніданки, обіди, вечері. Меню складається із традиційних страви української та місцевої кухні, приготовлені з якісних та свіжих, місцевих продуктів. Також можна скористатись послугами нашої міні кав'ярні та замовити смачну ароматну каву або чай.

Перегляньте корисні посилання: відпочинок на Світязі - проживання