Світязь відпочинок з дітьми

5 переваг відпочинку на Світязі з дітьми

Світязь це відпочинок на березі чистого озера, що оточене чарівними поліськими лісами

КЛІМАТ. Північно-західна частина України характеризується помірним м'яким кліматом, котрий ідеально підійде для дітей. Тут можна бути впевненим, що Вас не чекатимуть сюрпризи у вигляді затяжного шторму, піщаної бурі або температури повітря, при якій вдень з кондиціонованого приміщення не вийдеш.

РОЗТАШУВАННЯ. Одна з найвагоміших переваг відпочинку на Шацьких озерах це їх розташування. А саме знаходяться озера на території ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ, без перебільшення екологічно чистого та неймовірно красивого краю.

КОНТИНГЕНТ. Є заклади, куди приїжджає переважно молодь, щоб веселитися і відриватись на повну – навряд чи вас порадують дискотека під вікнами в 2 години ночі, коли дитині (та й дорослим) хочеться спати. До того ж, малюків на відпочинку набагато легше зайняти, коли навколо є інші діти, з якими можна грати разом. База відпочинку Світязь-Центр пропонує саме сімейний відпочинок на березі озера Світязь.

ПРИДАТНІСТЬ БЕРЕГОВОЇ ЛІНІЇ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДИТИНОЮ. Нашою перевагою є розміщення в першій береговій лінії за 20 м. від озера Світязь, також відсутність сильних течій і хвиль, пологий вхід у воду (відсутність сходів, приміром, за якими доведеться щодня спускатися і підійматися), чистий пляж, відповідне покриття (пісок), зручне розташування.

ІНФРАСТРУКТУРА. Зручно пересуватися по території закладу з коляскою, є магазини з різноманітним асортиментом продуктів, аптеки, кафе та ресторанами де можна відпочити з дітьми, є дитячі майданчики, неподалік розташований мотузковий парк, прокат велосипедів.