Світязь відпочинок з дітьми

5 переваг відпочинку на Світязі з дітьми

Світязь це відпочинок на свіжому повітрі на березі чистого озера що оточене чарівними поліськими лісами

 

КЛІМАТ. Північно-західна частина України характеризується помірним мяким кліматом котрий ідеально підійде для дітей. Тут можна бути впевненим що Вас не чекатимуть сюрпризи у вигляді затяжних дощів, піщаних бурь або температури повітря, при якій вдень з кондиціонованого приміщення не вийдеш.

 

РОЗТАШУВАННЯ. Одна з найвагоміших переваг відпочинку на Шацьких озерах це їх розташування . А саме знаходяться озера на території ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ , без перебільшення екологічного чистого та неймовірно красивого краю.

 

світязь відпочинок світязь відпочинок світязь відпочинок світязь відпочинок світязь відпочинок світязь відпочинок

 

КОНТИНГЕНТ. Є заклади, куди приїжджає переважно молодь, щоб веселитися і відриватись на повну – навряд чи вас порадують дискотека під вікнами в 2 години ночі, коли дитині (та й дорослим) хочеться спати. До того ж, малюків на відпочинку набагато легше зайняти, коли навколо є інші діти, з якими можна грати разом. База відпочинку Світязь-Центр пропонує саме сімейний відпочинок на березі озера Світязь .

 

світязь відпочинок шацьк світязь шацьк світязь

 

ПРИДАТНІСТЬ ПЕРЕГОВОЇ ЛІНІЇ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДИТИНОЮ. Нашою перевагою є розміщення в першій береговій лінії за 20 м. від озера Світязь також відсутність сильних течій і хвиль, пологий вхід у воду, чисті пляжі, відповідне покриття (піщаний пляж), зручне розташування (відсутність сходів, приміром, за якими доведеться щодня спускатися і підніматися).

 

світязь відпочинок світязь відпочинок світязь відпочинок

 

ІНФРАСТРУКТУРА. Зручно пересуватися по території закладу з коляскою, є магазини з різноманітним асортиментом продуктів ,аптеки, кафе та ресторанами де можна відпочити з дітьми , є дитячі майданчики , неподалік розташований мотузковий парк, прокат велосипедів.

 

світязь відпочинок шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь