Відпочинок Шацькі озера

Шацькі озера - найкращий озерний відпочинок


Шацькі озера містять у собі магію. Кожен, хто відвідав цей край хоча б один раз із радістю повернеться в наступні роки. Озера - найбільше багатство цих земель. Через те, що їх так багато, весь регіон можна назвати « озерним краєм ».

Шацькі озера розташовані у Волинській області на межі Польщі та Білорусії. Історично склалося так що даний район не був індустріалізований . Раніше цей факт вважався мінусом для регіону , але сьогодні завдяки відсутності великих виробництв та заводів , Шацькі озера переживають туристичний бум. Адже через екологічність регіону та кришталево чисті озера , влітку сюди приїжджають тисячі любителів озерного відпочинку та дозвілля серед природи. Шацькі озера мають добре розвинену інфраструктуру розміщення. Туристи можуть вибирати з численних пропозицій, зокрема бази відпочинку , готелі , садиби , кемпінги.

озеро світязь , шацьк Шацьк відпочинок Шацьк літом природа Шацьких озер


Особливо популярне місце серед відпочиваючих – урочище Гряда, що розташоване на озері Світязь. Це справжнє курортне узбережжя. Є великі, добре обладнані пляжі, численні кафе та гастрономічні заклади. У літній сезон тут проводиться багато заходів та змагань.

Озеро Світязь відоме насамперед як найглибше Українське озеро. Воно займає площу 112 км² і є унікальною природною пам'яткою Шацького національного природничого парку. Великий водний простір, піщані пляжі на озері Світязь роблять тут умови чимось схожими на море.

набережна озера в Шацьку озеро краєвид набережна озеро Світязь каяк шацькі озера


Чи знаєте ви, що незважаючи на свою вражаючу поверхню, озеро Світязь напрочуд неглибоке ? Максимальна глибина водойми становить близько 58 м, однак середня його глибина становить лише 7,2 м. У багатьох місцях є немарковані мілини, всіяні нерівними валунами.

Шацькі озера славляться не лише озерами , але й чудовою природою.

ліс Шацьк озеро світязь , шацьк дорога до озера Світязь веломаршрут Світязь Соснові лиси в Швцьку