Смачний відпочинок на Світязі

Смачний відпочинок на Світязі

ТОП - 3 страв які необхідно скуштувати на Світязі

Риба печена на соломі Ця страва є прекрасною пивною закускою, невід`ємним інгредієнтом смачних супів, рекомендується дітям, а також є складовою дієт, в тому числі і для схуднення. Риба печеться так, що дрібні кістки жуються разом з усім. У неї також своєрідний смак і аромат. Як заявляють місцеві господині риба печеться за дідівським рецептом в домашніх печах на соломі. Це 100% натуральний продукт. Суха і легка як чіпси.

Світязькі пампушки Образ світязького пампуха так сильно асоціюється з відпочинком на Світязі, що в одноіменному селі щороку проводиться свято пампуха та незабаром з'явиться пам'ятник пампуху, а бабусі котрі продають пампушки отримали почесну назву "пончисти" :) Продають їх переважно жіночки на велосипедах з корзинами. Кожен хто їде на Світязь неодмінно повинен спробувати смачні світязькі пампушки з різноманітними начинками. Найбільш смачними вважають пампушки з начинкою смородини, чорниці, полуниці, вишні, абрикосів. Місцеві господині тримають в секреті рецепти смачних пампушків і передають знання з покоління в покоління, адже світязькі пампушки стали візитною карткою Світязя.Придбати пампушки можна прямо на пляжі,

Копчений вугор Під час відпочинку радимо неодмінно спробувати копченого вугра, що особливо смачний в місцевих господарів. Місцеві жителі запропонують, як живих так і копчених вугрів. Рахується місцевим делікатесом.