Відпочинок на Шацьких озерах

Відпочинок на Шацьких озерах

Шацькі озерах є ідеальним місцем для сімей, які планують літній відпочинок, щоб насолодитися гарною атмосферою та весело провести час із зручностями на свіжому повітрі. Відпочинок в Шацьку є ідеальним місцем для відпочинку сімейних пар. Відпочиваючі користуються поєднанням дивовижних озерних краєвидів, неймовірних пейзажів, походів та спостереженням за різноманітною флорою Шацьких озер. Шацькі озера пропонують широкий вибір піщаних пляжів для відпочинку та закладів для проведення дозвілля. Аби Ви сповна змогли насолодитися відпочинком на Шацьких озерах та використати Вашу енергію до Ваших послуг широкий вибір танцювальних клубів, ресторанів, барів, фітнес-центрів, піших та вело прогулянок, рибалка, прокат човнів та багато іншого, а до послуг любителів пейзажів та дослідників природи 48,9 гектарів простору Шацького національного парку.

Шацьк - районний центр та курортне містечко, котре розташоване в північно-західній частині Волинської області. Мало кому відомо, що до 1788 року Шацьк носив назву Шечко. Шацьк розташований серед неймовірно красивої природи Волинського полісся оточений практично з усіх сторін озерами, через що і отримав свої назву. По одній із версій походження назви містечка походить від слів ошатна, шати (розкішне, величне), гарна місцевість. З 1983 року на території Шацького району діє Шацький національний Природничий парк (ШНПП) мето якого є збереження унікальної екосистеми регіону.

Шацьк розташований біля курортної зони відпочинку ур. Гряда, що знаходиться на березі озера Світязь. Сьогодні Шацьк є сучасним курортним містечком з усією сучасною інфраструктурою.

В Шацьку знаходяться також споруди релігійного спрямування такі як : православна церква Різдва Пресвятої Богородиці, православна каплиця святої Тетяни, православна церква святого Онуфрія, Православна церква святого Михайла, протистанський молитовний будинок.

Серед освітніх споруд є ЗОШ І-ІІ ступенів, лісовий коледж, дитячий садок, дитяча музична школа та будинок юнацької творчості.

Шацьк нацональний парк налічує понад 30 озер та водойм. Найпопулярнішими та найбільшими серед яких є : Озеро Світязь, Пулемець, Луки, Люцимир, Островянське, Кримне та Пісочне.

На сьогодні відпочинок на Шацьких озерах став одним із найпопулярніших місць відпочинку серед жителів України та близького зарубіжжя. Популярності відпочинку на Шацьких озерах сприяє розташування в екологічно чистому регіоні серед заповідних природних угідь. Шацькі озера є зручними для відпочинку з дітьми, оскільки клімат регіону є мягким та помірним,а прибережна частина озера є мілкою, що як найкраще підходить для дітлахів.