Відпочинок на Світязі

В який період краще відпочивати на Світязі?

Дане питання є одним із найбільш задаваних. Тож спробуємо допомогти Вам коли ж найкраще відпочивати на Світязі? За статистикою найтеплішими місяцями в даному регіоні є місяці з середини червня по кінець серпня включно. Середня температура повітря в цей період становить від +25 до +33 градусів тепла, а температура води коливається від +18 до +23 градусів. В цей період кількість бажаючих відпочити на Світязі досягає свого максимуму. Не рідко буває таке,що в цей період попит перевищує пропозицію, тож якщо Ви вирішили відпочивати в ці місяці, плануйте відпочинок заздалегідь та попереньо бронюйте номери, це допоможе зберегти Ваші нерви та гроші. Відпочинок з середини червня по серпень включно багатий на різноманітні фестивалі та гуляння, зокрема на Гряді в середині липня проводиться міжнародний раллі турнір.

В весняний період, а саме з травня по початок червня погода буває дещо мінливою. Температура повітря коливається від +10 до +25, а температура води від +10 до +18 градусів тепла. Але в цей період відпочинок хороший по свому: по-перше а саме цей період можна помилуватися чарівним весняним буянням природи Шацького національного парку, по-друге в ці місяці як правило менше відпочиваючих, тож можна насолоджуватись відпочинком без зайвого шуму та гаму і по-третє ціни на відпочинок весною є нижчими ніж в літній період, незважаючи на те що часто погода буває не гіршою ніж в літку. В останні роки весняний відпочинок став популярним для проведеня корпоративних святкувань, оскільки весною є багато релігійних та державних свят, такі як Великдень, День міжнародної солідарності трудящих, День перемоги та інші.

Незважаючи на вище написане погода кожного року вносить свої корективи, тож бажаємо Вам приємного віпочинку та сонячної погоди.