Відпочинок на Світязі

В який період краще відпочивати на Світязі ?

Дане питання є одним із найбільш задаваних . Тож спробуємо допомогти Вам коли ж найкраще відпочивати на Світязі ? За статистикою найтеплішими місяцями в даному регіоні є місяці з середини червня по кінець серпня включно . Середня температура повітря в цей період становить від +25 до +33 градусів тепла, а температура води коливається від +18 до +23 градусів. В цей період кількість бажаючих відпочити на Світязі досягає свого максимуму. Не рідко буває таке ,що в цей період попит перевищує пропозицію , тож якщо Ви вирішили відпочивати в ці місяці, плануйте відпочинок заздалегідь та попереньо бронюйте номери, це допоможе зберегти Ваші нерви та гроші . Відпочинок з середини червня по серпень включно багатий на різноманітні фестивалі та гуляння , зокрема на Гряді в середині липня проводиться міжнародний раллі турнір .

В весняний період , а саме з травня по початок червня погода буває дещо мінливою . Температура повітря коливається від +10 до +25 , а температура води від +10 до +18 градусів тепла. Але в цей період відпочинок хороший по свому: по-перше а саме цей період можна помилуватися чарівним весняним буянням природи Шацького національного парку, по-друге в ці місяці як правило менше відпочиваючих , тож можна насолоджуватись відпочинком без зайвого шуму та гаму і по-третє ціни на відпочинок весною є нижчими ніж в літній період , незважаючи на те що часто погода буває не гіршою ніж в літку. В останні роки весняний відпочинок став популярним для проведеня корпоративних святкувань, оскільки весною є багато релігійних та державних свят , такі як Великдень , День міжнародної солідарності трудящих , День перемоги та інші.

Незважаючи на вище написане погода кожного року вносить свої корективи , тож бажаємо Вам приємного віпочинку та сонячної погоди.