Активний відпочинок на Світязі

Активний відпочинок на Світязі

Веломаршрут навколо озера Світязь

Загальна дистанція : 28,2 км.

Тривалість : більше 3 год.

Маршрут навколо озера Світязь здійснювався з метою добратися на велосипеді з ур. Гряда до затоки Бужня , рухаючись грунтовими дорогами та лісовими стежками як найблище до берегової лінії озера.  Далі від затоки до ур. Гряда через с.  Світязь та смт. Шацьк. 

 

 

Половина маршруту припала на піщану дорогу , досить хорошу для поїздки на велосипеді, чого не скажеш про другу полоовину дороги , яка проходила в лісосмузі вздовж берега озера Світязь. Переважно це сипучий пісок по якому не реально їхати велосипедом, тож прийшлось їхати узбіччям яке було вкрите дрібнми сухими гілками , сосновими голками та шишками.

 

озеро світязь , шацьк шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь

 

Підїзджаючи блище до затоки Бужня , на моє здувавання , посеред лісу на краю дороги , я натрапив на деревяну невелику хатину. Вона була в досить хорошому візуальному стані, доглянута та зачинена на колодку , поруч біля хатини стояв припаркований мотоцикл. Біля хатини з мотоциклом не було ні душі. Обійшовши декілька разів хатину і зробивши декілька фото я продовжив рухатися по маршруту в напрямку затоки Бужня.

 

озеро світязь , шацьк шацьк світязь шацьк світязь

 

Орієгнтуючись на навігатор я підїхав максимально близько до затоки як тільки це було можливо. До затоки залишалося ще приблизно до 100 м. , але блище підїхати не вдалося , оскільки підходи до затоки були вкриті густими чагарниками та кущами , через які пробратися пішки мені здалося неможливим , не говорячи вже про велосипед.

 

шацьк світязь озеро світязь , шацьк шацьк світязь шацьк світязь шацьк світязь

 

Далі я продовжив маршрут в напрямку с. Світязь , смт Шацьк , ур. Гряда.

 

шацьк світязь шацьк світязь