Пляжний відпочинок на Світязі

Пляжний відпочинок на Світязі

Як весело провести час на пляжі ?

Відпочинок на пляжі біля водички - це те , що спадає першим на думку практично кожній людині коли вона уявляє свою літню відпустку. Зокрема , літній відпочинок на Світязі допоможе розслабитись і забути рутинні та робочі проблеми , а головне , саме під час літнього відпочинку Ви зможете вдосталь приділити часу та уваги своїй сім’ї чи близьким.

З підвищенням температури повітря так і хочеться поніжитись під сонцем лежачи на піску біля води. Такий вид відпочинку не тільки приємний , але ще й корисний (в розумних дозах) . Адже це не дивно , саме за допомогою сонячних променів в організмі людини утворюється вітамін D, необхідний для росту і розвитку кісток, він допомагає боротись зі зростанням ракових клітин, добре впливає на серце та нервову систему. Окрім цього, сонячні промені сприяють виробленню гормону радості - серотоніну.

Після кількох днів засмаги на пляжі, коли Ви вже повністю переповнитеся гормоном радості і готові будите ділитися ним з оточуючими , слід подумати чим зайнятися цікавим на пляжі.

Отож , ми підібрали декілька цікавих ідей для пляжного відпочинку на Світязі .

ЛІПНИНА З ПІСКУ. Пісок на пляжі це чудовий будівельний матеріал . Спробуйте поліпити замки, фортеці , скульптури . В першу чергу це чудовий спосіб цікаво та на тривалий час зайняти дітлахів.

ІГРИ З М'ЯЧЕМ . Пляжний волейбол, бадмінтон та футбол . Можете грати своєю компанією або приєднатися до інших. До речі, з м’ячем чи фрізбі можна грати прямо у воді – буде не так спекотно. Ще не забувайте , що колективні ігри це чудовий спосіб завести нові знайомства.

ЗАПУСКАННЯ ПОВІТРЯНОГО ЗМІЯ. Прибережна смуга це місце де постійно присутній вітерець , тож Ви з легкість зможете запустити повітряного змія та згадати , як це бути дитиною .

КИТАЙСЬКІ ЛІХТАРИКИ . Якщо настав вечір , а ви ще шукаєте чим себе зайняти , неодмінно спробуйте запустити в небо китайські ліхтарики , це неймовірне видовище на фоні вечірнього неба .

РОМАНТИЧНИЙ ПІКНІК . Не прогавте можливість романтично провести час спостерігаючи за заходом сонця зі своєю другою половинкою .

ГОДУВАННЯ ЛЕБЕДІВ . Лебеді це справжні королі Шацьких озер . Майже кожного ранку повж бази відпочинку пропливає зграє лебедів , наче ті королі котрі оглядають свої володіння. Лебеді настільки звикли до людей , що навіть беруть їжу прямо зрук людини.