Пляжний відпочинок на Світязі

Пляжний відпочинок на Світязі

Як весело провести час на пляжі?

Відпочинок на пляжі біля водички - це те, що спадає першим на думку практично кожній людині коли вона уявляє свою літню відпустку. Зокрема, літній відпочинок на Світязі допоможе розслабитись і забути рутинні та робочі проблеми, а головне, саме під час літнього відпочинку Ви зможете вдосталь приділити часу та уваги своїй сім’ї чи близьким.

З підвищенням температури повітря так і хочеться поніжитись під сонцем лежачи на піску біля води. Такий вид відпочинку не тільки приємний, але ще й корисний (в розумних дозах). Адже це не дивно, саме за допомогою сонячних променів в організмі людини утворюється вітамін D, необхідний для росту і розвитку кісток, він допомагає боротись зі зростанням ракових клітин, добре впливає на серце та нервову систему. Окрім цього, сонячні промені сприяють виробленню гормону радості - серотоніну.

Після кількох днів засмаги на пляжі, коли Ви вже повністю переповнитеся гормоном радості і готові будите ділитися ним з оточуючими, слід подумати чим зайнятися цікавим на пляжі.

Отож, ми підібрали декілька цікавих ідей для пляжного відпочинку на Світязі.

ЛІПНИНА З ПІСКУ. Пісок на пляжі це чудовий будівельний матеріал. Спробуйте поліпити замки, фортеці, скульптури. В першу чергу це чудовий спосіб цікаво та на тривалий час зайняти дітлахів.

ІГРИ З М'ЯЧЕМ . Пляжний волейбол, бадмінтон та футбол. Можете грати своєю компанією або приєднатися до інших. До речі, з м’ячем чи фрізбі можна грати прямо у воді – буде не так спекотно. Ще не забувайте, що колективні ігри це чудовий спосіб завести нові знайомства.

ЗАПУСКАННЯ ПОВІТРЯНОГО ЗМІЯ. Прибережна смуга це місце де постійно присутній вітерець, тож Ви з легкість зможете запустити повітряного змія та згадати, як це бути дитиною.

КИТАЙСЬКІ ЛІХТАРИКИ . Якщо настав вечір, а ви ще шукаєте чим себе зайняти, неодмінно спробуйте запустити в небо китайські ліхтарики, це неймовірне видовище на фоні вечірнього неба.

РОМАНТИЧНИЙ ПІКНІК. Не прогавте можливість романтично провести час спостерігаючи за заходом сонця зі своєю другою половинкою.

ГОДУВАННЯ ЛЕБЕДІВ . Лебеді це справжні королі Шацьких озер. Майже кожного ранку повж бази відпочинку пропливає зграє лебедів, наче ті королі котрі оглядають свої володіння. Лебеді настільки звикли до людей, що навіть беруть їжу прямо зрук людини.